Hakkımızda

Salmarcon Fabrika Foto

FİRMA PROFİLİ

Salmarcon A.Ş. yüksek kalitede conta çeşitleri, cıvata, somun, saplama, pul gibi endüstriyel sızdırmazlık ve bağlantı ürünleri üretmek ve tedarik etmekte olan Türkiye’nin önde gelen uzman firmasıdır. Fabrikamız Çanakkale'de bulunmaktadır. Ürünlerimiz, petrol ve gaz, kimyasal, nükleer, kağıt hamuru ve kağıt, enerji üretimi, ulaşım, gıda uygulamaları, çelik, ısıtma sistemleri ve orijinal ekipman üreticileri de dahil olmak üzere sanayi sektöründe geniş çeşitlilikte üretim alanları içinde kullanılır.

Dünyaca tanınmış sızdırmazlık liderleri olan Klinger, FMI gibi birçok firmanın Türkiye’deki ana distribütörüyüz. Aynı zamanda Türkiye ve yurtdışı pazarında kendi imalatımız olan Salmarcon ürünleri ile de yer almaktayız. Salmarcon A.Ş. olarak; salmastra, sızdırmazlık bileşenleri, contalık levha, kesilmiş conta, yangın güvenlikli yalıtım malzemeleri ve yalıtım contaları gibi ürünleri hizmetinize sunmaktayız.

Salmarcon’un uzman ekibi kendini, müşterilerimizin beklentilerini aşan, yüksek kalite hizmet vermeye adamıştır. Ekibimiz bilgisi ve tecrübesi ile komplike sızdırmazlık problemlerini çözebilecek, sızdırmazlık teknolojisinde sektörün önce gelen uzmanlarından oluşmaktadır. İhtiyaç halinde müşterilerimizi, kendi müşterileri için oluşturdukları projeyi, kullanılan teknolojiyi müşterilerine açıklama hususunda temsil edebilir ve ekiplerine eğitim vererek destekleyebiliriz.

shutterstock_397203046

MİSYONUMUZ

Endüstriyel sektörün gereksinim duyduğu yüksek kalite ve güvenlik standartlarında sızdırmazlık hammaddesi ve mamullerini, ulusal ve uluslararası pazarda, ürün teknik şartnamesi ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak, çevreye duyarlı ve en hızlı şekilde üretmek ve tedarik etmek. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile uzun vadeli bağlılık sağlayarak, hedef pazarda sürekli gelişmek ve büyümek.
shutterstock_397203091

VİZYONUMUZ

Endüstriyel sektörün teknik talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak; yüksek kalitede conta ve sızdırmazlık ürünleri üreterek ve tedarik ederek global pazarda lider firmalardan biri olmak. Kaliteden ödün vermeden, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. Tecrübeli mühendislerimizin oluşturduğu bilgi birikimimiz ile endüstriyel sızdırmazlık sektöründe kalitenin önemi hususunda daha bilinçli bir bakış açısı oluşmasına katkıda bulunmak.
shutterstock_420471619

DEĞERLERİMİZ

  • Projeye Özel Çözümler
  • Zamanında Teslim
  • Profesyonel Ekip
  • Yüksek Kalitede Ürün Gamı
  • Güncel Bilgi
  • Güvenilir Şirket
  • Kaliteli Müşteri Hizmetleri
  • Sürekli Eğitilen Ekip