Istanbul

Bucharest

Wien

Shanghai

mid-header

SEKTÖRLER

Bünyemizde yer alan geniş ürün ve hizmet yelpazesi, müşterilerimizin farklı ihtiyaçları için Salmarcon'u tek adres haline getirmektedir.
Portföyümüz, ürün çeşitliliğimiz ve teknik bilgimiz, çok çeşitli endüstrileri ve teknik uygulamaları kapsamamızı sağlamaktadır:

Ürünlerimiz; başlıca petro-kimya, enerji üretimi, nükleer, gaz, kimyasal, maden, kağıt, ulaşım, havacılık, gıda uygulamaları, ilaç sanayi, çelik, ısıtma sistemleri, gemicilik, otomotiv ve orijinal ekipman üreticileri de dahil olmak üzere endüstriyel sanayi sektöründe geniş çeşitlilikteki üretim alanları içinde kullanılmaktadır.

ENDÜSTRİYEL SANAYİ

Özellikle endüstriyel sanayi için kesintisiz üretim oldukça büyük önem taşımaktadır. Global olarak kalitesini kanıtlamış olan yüksek kaliteli sızdırmazlık ürünlerimizle, plansız üretim kesintilerini önlemede yardımcı olmaktayız.

ENERJİ

Enerji sektöründe yüksek kaliteli contalar proses güvenliği için vazgeçilmezdir. Bu nedenle SALMARCON, termik, doğalgaz, jeotermal, hidroelektrik ve nükleer enerji santralleri için güvenli ve güvenilir çözümler sunar.

KAĞIT ENDÜSTRİSİ

Kağıt hamuru ve kağıt endüstrisine yüksek kaliteli ve güvenilir contalar sağlayarak verimlilik ve çalışma sürekliliğini arttırma ve emisyonları önleme konusunda yardımcı olmaktayız.


HAVACILIK

Havacılık endüstrisinde sıvı akışını kontrol etmek ve düzenlemek, sistemlerin ve ekipmanların düzgün çalışmasını sağlamak oldukça önemlidir. Sertifikasyonlu ürünlerimiz ile güvenlik ve performans olarak ön plana çıkmaktayız.

TEKSTİL

Salmarcon olarak tekstil endüstrisinde özellikle yüksek sıcaklıklar, farklı kimyasal ve akışkanların yer aldığı hatların güvenli ve yüksek performanslı olarak çalışmasına katkıda bulunmaktayız.


DEMİR & ÇELİK

Demir çelik sektörü prosesi içerisinde yer alan, dövme presleri, ekstrüderler, fırınlar ve daha fazlası gibi metal işleme ekipmanlarında akışkan ve basıncı kontrol ederek sızdırmazlık sağlayıp, güvenli ve verimli çalışma sağlamaktayız.


MADENCİLİK

Madencilik endüstrisinde çok çeşitli kimyasalların kullanıldığı hatlar ve çeşitli ekipmanlarda endüstriyel contalar kullanmaktadır. Sıvı akışını kontrol etmek, sızdırmazlık sağlamak ve tehlikeli ortamlarda güvenli basınç seviyelerini korumak için çok önemlidirler ve prosesin verimli ve güvenilir çalışmasını sağlarlar.


GEMİ İNŞA & DENİZCİLİK

Denizcilik sektöründe, özellikle de LNG'de güvenli, güvenilir ve verimli operasyonlar sağlamaktayız. Bu doğrultuda akışkan kontrolleri ve uygun basıncı korumaya yardımcı olarak LNG'nin güvenli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını sağlar, bakım maliyetlerini azaltır ve verimliliği artırır.

KİMYA ENDÜSTRİSİ

SALMARCON contaları, kimya endüstrisinin yüksek gereksinimlerini karşılamaktadır. En kaliteli ve dayanıklı ürünleri sunarak tesis ve çevre güvenliğini sağlamaya odaklanıyoruz.


PETROL VE DOĞALGAZ

Petrol ve Gaz endüstrisinin sızdırmazlık teknolojisine ilişkin gereksinimleri çok çeşitli ve son derece yüksektir. Güvenlik ve güvenilirlik açısından ilk olarak tercih edilen ve her bir uygulama için en iyi ürünü sağlıyoruz.


ALTYAPI SİSTEMLERİ

Üst düzey termal direnç, uzun hizmet ömrü ve verimlilik sağlayan ürünlerimiz ile altyapı sistemlerinde özellikle su ve atık su arıtma endüstrisindeki müşterilerimize yüksek performans sağlamaktayız.


İLAÇ SANAYİ

Özellikle ilaç endüstrisinde temizlik ve hijyen açısından talepler çok yüksektir. SALMARCON, değişen sıcaklık ve basınç koşulları altında çeşitli ortamlara dayanma zorluğuyla karşı karşıya kalan uzun ömürlü contalar sağlar.


CAM ENDÜSTRİSİ

Salmarcon, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve cam üretimleri endüstriyel uygulamaları için yüksek kalitede geniş bir sızdırmazlık yelpazesi sunar.OTOMOTİV

Otomotiv sektörü yüksek kaliteli, yenilikçi ürünlerimizden ve bunların uzun hizmet ömründen faydalanmaktadır. Zorlu koşullar altında da tam olarak çalışabilen teknik çözümler ve sertifikalı ürünler sunmaktayız.


YİYECEK-İÇECEK SEKTÖRÜ

Gıda sektöründe sertifikasyon oldukça önemlidir ve contaların güvenliği ve güvenilirliğine ek olarak, yiyecek ve içecek endüstrisinin katı gerekliliklerine ve kısıtlamalarına da uymaktayız. SALMARCON bu alanda da çeşitli uygulamalar için mümkün olan en iyi çözümleri sunmaktadır.

ÇİMENTO

Salmarcon bünyesinde, Çimento endüstrilerine tam olarak hizmet verebilen geniş conta ve sızdırmazlık ürünleri yelpazesi bulunmaktadır. Her uygulama için en iyi ürünlerin güvenilir ve emniyetli operasyonları açısından en kaliteli ürünleri sunmaktayız.